Цифровий hub для зберігання
корпоративних документів

ua | ru

Цифровий hub для зберігання
корпоративних документів

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇEvent Details

 • Date:

Мова проведення вебінару — російська

 • днів

  00
 • годин

  00
 • хвилин

  00
 • секунд

  00
вебінар
25 вересня
11:00

У сучасному бізнесі майже не залишилось функцій, які неможливо реалізувати у віртуальному середовищі. Навіть багатомільйонні договори, укладені онлайн, сьогодні набувають юридичної сили.

Проте для багатьох компаній досі залишається викликом відсутність централізованого зберігання контрактів, управління ними та злагоджений доступ для внутрішніх користувачів: бухгалтерії, юристів, відділу документообігу та тих, хто зобов’язаний виконувати договірні умови.

Цифровий хаб SharePoint Online дозволяє організувати управління корпоративними договорами в єдиній системі, створити алгоритми роботи з ними, зробити підготовку та узгодження контрактів швидкими і простими. Внутрішні користувачі можуть автоматично створювати заявки на формування договорів, погоджувати та підписувати документи онлайн. А головне – працювати у захищеному середовищі та забезпечувати прозорий контракт-менеджмент для всіх сторін, оптимізуючи робочий час та залученість персоналу.

Працюйте ефективніше, оцифрувавши процеси у своїй організації – від простих завдань, сповіщень і схвалень документів до складних циклів підписання комерційних угод. PowerPlatform та SharePoint дають змогу самостійно створювати спеціальні програми для управління контрактами, автоматизувати їхнє формування та погоджувати з будь-яких пристроїв.

25 вересня на вебінарі «SharePoint Online: цифровий hub для зберігання корпоративних документів» експерти SMART business продемонструють, як створити такі додатки без навичок програмування та залучення розробників завдяки Microsoft Power Platform та SharePoint.

Програма вебінару:

SharePoint Online: цифровий хаб для зберігання корпоративних документів

Awesome Power Platform: огляд і концепція платформи для створення бізнес-додатків

SharePoint + Power Platform = разом сильніші

Демонстрація додатків для управління договорами
Спікер
Спікери:


Олександр Артем'єв

SharePoint Consultant,
SMART business


Володимир Москаленко

Product Owner/ Systems Architect,
SMART business

X

Будь ласка, заповніть усі поля

X

Ваша реєстрація надіслана!

Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

Outlook    Apple     Google

Back to Top