Event Details


UA | RU

ВЕБІНАР

Нам потрібен LMS!

Примхи чи необхідність для HR?

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ
ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

  • 00Днів
  • 00Годин
  • 00Хвилин
  • 00Секунд
webinar

Вебінар

1 квітня

15:00, GMT+3

Сьогодні наш світ проходить етап глобльних змін і трансформацій. Як ніколи раніше в усіх сферах бізнесу постало питання швидкого навчання співробітників новим методам роботи, взаємодії та комунікації. Більшість компаній усвідомлюють необхідність автоматизації цих процесів та впроваджують сучасні Learning Management Systems.  

Ці системи розроблені для одночасного та максимально якісного покращення професійних навичок усіх членів компанії, підвищення їх продуктивності та задоволення від роботи.  

На нашому вебінарі всі охочі зможуть дізнатися, як правильно запустити корпоративний e-learning портал та вдосконалити культуру обміну знаннями за допомогою LMS. 

Ми розкажемо:

remote3

Що таке LMS та чи потрібна вона вашій компанії

management3

Етапи впровадження та важливі деталі
в процесі налагодження роботи системи

computer2

Роль LMS в роботі HR-відділу:
міфи vs факти

operating-system3

Переваги цих систем перед класичними
методами навчання співробітників

Для чого потрібна LMS:

Технології постійно поліпшуються, знаходяться нові та кращі методи вирішення завдань та управління процесами, взаємодією та комунікаціями. Програмні рішення LMS реалізовані у найвідоміших підприємствах у всьому світі – адаптовані або створені виключно під власні корпоративні потреби. Ці системи допомогають збільшити прибуток, заощадити час і полегшити життя на всіх рівнях організації.  

LMS – рішення, що постійно вдосконалюється згідно з потребами нашої роботи, навчання. Тож, забезпечивши її якісним, структурованим контентом, ви отримуєте ресурс для безперервного розвитку та росту вашої компанії. 

Спікер:

В’ячеслав Дьомін

13 років досвіду роботи в e-learning. Бізнес-тренер, експерт з автоматизації HR-процесів, консультант з впровадження та розвитку LMS в SMART business

м. Київ,
вул. Польова, 21, корпус Б

Поради, новини та корисні статті у нашій розсилці!

info@smart-it.com
+380 44 585 3550

Поради, новини та корисні статті у нашій розсилці!

м. Київ,
вул. Польова, 21, корпус Б

 

info@smart-it.com
+380 44 585 3550

X

Будь ласка, заповніть усі поля